TRX Coin (Tron) Nedir? Satın Al Sat İşlemi Nasıl Yapılır?

Soru

TRX kısaltması ile coin marketlerde yer almakta olan Tron Coin, 2017 yılı içerisinde geliştirilip exchange borsalarına sunulan, kısa zamanda hızlı bir şekilde yükselip gelecek vaat eden coinler arasında yer almaktadır. Coinmarketcup sıralamasında şu anda 18. sırada yer alan Tron, kısa zamanda sıralamasını hızla arttırmayı planlamaktadır.

TRX yani Tron Coinin arkasında Çin'in en güvenilir adamlarından olan Justin Sun bulunmaktadır. Justin Sun, Çin'deki 30 yaş altı en zengin kişi olarak da bilinmektedir. Bunun dışında tüm dünyaca bilinen Ali Express yazılımcılarının da yer aldığı developerların TRX bünyesinde olması özellikle Uzak doğu ülkelerinde bu altcoine karşı güven sağlamıştır.

Troncoin (TRX) satın almak için öncelikle Bitcoin sahibi olmanız gerekmektedir. Yerli ya da yabancı borsalardan Bitcoin satın aldıktan sonra  Binance isimli Çin menşeili borsadan satın alabilirsiniz. 30 Aralık 2017 tarihi itibariyle güncel fiyatı 270 Satoshidir. 13 Eylül 2017 tarihinde borsalarda satışa sunulan Tron, 46 Satoshi ile piyasalara girmiştir.

0
admin 5 sene 0 Cevaplar 11941 görüntüleme 0

Hakkında admin

Cevap bırak

Gözat
Gözat