Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş

Kayıt Ol

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Morbi adipiscing gravdio, sit amet suscipit risus ultrices eu.Fusce viverra neque at purus laoreet consequa.Vivamus vulputate posuere nisl quis consequat.

Bitcoin İle Para Kazanmak

Sosyal ağlar ve internet üzerinde on binlerce bitcoin sayfasının reklamlarına rastlarız. Bu sayfa ve sitelerde birçok kişi ücretsiz para kazanır. Öncelikle işin güvenilirliğini anlamak gerekir. Sitelerin, firmaların ya da insanların neden bedava olarak bitcoin dağıttığı akıllarda soru işareti bırakır.

İnternet sitelerinde tıklanma oranı ve reklamı yayınlayan kişi görüntülenme sayısına bağlı olarak para kazanır. İşte bu sayede site sahipleri ya da reklam yapan kişiler 200 ya da 300 dolar kadar bitcoin satın alımı yaparak sitelerinde ve internette belirli sayfalarda 2 ve 3 bitcoin şeklinde küçük paraları sitelere koyarlar. Bu taktik ile reklamlarını kısa sürede birçok insanın görmesini sağlar. Fakat bu reklamlardan bitcoinleri bedava dağıtan firmalar ve kişiler koydukları paranın üstünde paralar kazanmaktadırlar.

 

Sanal Cüzdan İle İlk Adım

Bu işteki en önemli şey kendinize ait bir sanal cüzdanınızın olmasıdır. Sanal cüzdan oluşturduktan sonra size bu olanağı sağlayan sitenin yönergeleri ve yönlendirmeleri sayesinde sadece mail adresiniz ile üye olabileceğiniz siteler verilecektir. Bu bitcoin dağıtımını yapan sitelerdeki reklamları sitelerin belirlediği kriterler dahilinde tıkladığınız zaman hesabınıza bitcoin gönderimi yapılır. Bazı sitelerde istikrarlı ziyaretçi akımı olması için bitcoinler belirli bir miktardan sonra gönderileceğini söyler. Bu sitelerde herhangi bir problem yoktur.

Örneğin hesabınız 1000 coin olduktan sonra gönderilecektir, gibi bir duyuru alırsanız bu sizin o siteye istikrarlı şekilde girmenizi istedikleri için yapmış oldukları bir taktiktir. Burada sorun yok hesabınıza belirlemiş oldukları limit dolunca bitcoinler hesabınıza geçecektir. Bu işlemi yapan sitelerin hepsi aynı sistem dahilinde çalışmamaktadır. Bazı sitelerin reklamlarına tıkladığınızda diğer sitelerden örnek olarak 500 kazanıyorsunuz diyelim. Başka bir siteden bu işlemi yaptığınızda 10,000 gibi bir rakamı görürseniz şaşırmanıza gerek yoktur. Çünkü bu şekilde uçuk rakamlar ile çalışan birçok site mevcuttur.

 

Bitcoin İle Para Kazanma Yöntemi

Yukarıda vermiş olduğumuz bir kaç örnek dışında Web sitelerinin görevlerini tamamlayarak bitcoin kazanabilirsiniz. Ve bu web sitelerinin birçoğunda risk yoktur. Fakat küçük bir kısmı risklidir. Bunu da sizi yönlendiren sitedeki uzmanlardan profesyonel yardım alarak yapabilirsiniz. Bazı sitelere ücretsiz üye olarak ücretsiz asgari bir miktar bitcoin kazanabilirsiniz. Sitelerin bitcoin dağıtma şekilleri ve verdikleri zaman sistemi farklıdır. Bazı siteler 5-10 dakika aralıklarda bitcoin dağıtabilir. Bazıları ise sürekli bir istikrar dahilinde günde bir kez fakat her gün dağıtırlar. Bu siteler daha çok kazanan insanların kaybetme kaygılarını ortadan kaldırmayı başaran ve sektörün öncü ve güvenilir, firmaları olmayı başarmıştır.

Hakkında admin